Czech Slovak

Osobní vize

Komplexní prací zajistit, aby rodiny byly dlouhodobě finančně fit, finančně v bezpečí a majetek těchto rodin neustále rostl.

Hlavním důvodem založení těchto stránek je moje nasranost na to, že mně lidé (dokud mě osobně nepoznají) dávají do jednoho pytle spolu s dalším "miliónem" pojišťováků, hypotečních specialistů a prodejců různých finančních produktů i přesto, že jejich práce v drtivé většině nemá nic společného s finančním plánem. Chápu historii a důvodem proč tomu tak je a chápu, že systém dovolil, aby se tak stalo, za což nemohu vinit lidí, kteří v tomto odvětví pracují. Každopádně zatímco já jsem schopen klientovi říct, jestli je vůbec správné vzít si hypotéku, jak má správně vypadat jeho pojištění, jakou částku může bez obav investovat, navrhnout vše tak, aby to směřovalo k naplnění základní myšlenky této práce, musím pracovat minimálně 5 hodin. A také ruku na srdce, kolik z nás finančních poradců jsme neoblomní a raději ukončíme spolupráci s klientem, než bychom ji měli zahájit NE dle našeho doporučení. Jsem rád, že jsem si toto uvědomil a než být jedním z "milionu", raději nebýt vůbec.

Chci proto takto propagovat sebe sama, mou práci, o níž jsem přesvědčen, že je nesmírně potřebná a užitečná, můj přístup k lidem, rozdíly mezi prodejem produktů a finančním plánem, vlastní sebemotivaci a metody, které mi pomáhají to všechno zvládat.

Internet určitě nenahradí osobní kontakt a energii, která se dá vnímat hlavně při osobním setkání, každopádně se chci o to alespoň pokusit. Zdar všem kdo mě podpoří ...